Zloženie výpravy na olympijské hry mládeže v Buenos Aires a časový harmonogram zrazu
Jej vedúcim bude Boris Demeter, zástupcom vedúceho Roman Hanzel. Lekárom výpravy bol schválený Ivan Macek a ako fyzioterapeutka Katarína Danková. Vo vedení výpravy je v pozícii "Young Changemaker" aj lukostrelkyňa Alexandra Longová, Ján Šiller ako tlačový atašé a Andrej Galica ako kameraman, fotograf.
Slovenská výprava sa stretne 1. októbra 2018 v hoteli NH Gate One v Bratislave, kde mladí športovci zložia sľub do rúk prezidenta SOV Antona Siekela. Časový harmonogram zrazu:
11:30-12:00 zraz v Hoteli NH Gate One, Bratislava,
12:00-12:45 poučenie členov výpravy – R. Hanzel, I. Macek, J. Šiller, A. Longová
12:45-13:15 príhovor prezidenta SOV, odovzdávanie menovacích dekrétov, sľub olympionikov, hymna SR, spoločné fotenie členov výpravy
13:15-13:30 rozhovory, fotenie
13:30-14:30 obed
14:30-15:30 nakladanie batožiny do autobusov
15:30 odchod na letisko Schwechat
19:30 odlet
Zloženie výpravy:
Vedenie výpravy
Demeter | Boris | vedúci výpravy |
Hanzel | Roman | zástupca vedúceho výpravy |
Macek | Ivan | lekár |
Danková | Katarína | fyzioterapeut |
Longová | Alexandra | change maker |
Šiller | Ján | tlačový atašé |
Galica | Andrej | kameraman, fotograf, sociálne médiá |
Atletika (3+3+2)
Športovci
Kovačovičová | Lenka | 100m |
Kubiš | Ľubomír | chôdza |
Paulíny | Andrej | 1500m |
Forster | Viktória | 200m |
Murcko | Oliver | 200m |
Vrecková | Michaela | vrh guľou |
Realizačný tím
Bielik | Štefan | tréner |
Slouka | Pavel | tréner |
Box (1+1)
Športovci
Triebeľová | Jessica | do 57 kg |
Realizačný tím
Triebeľ | Peter | tréner |
Náhradník
Gajdoš | Martin | tréner |
Cyklistika (2+2+2)
Športovci
Meriač | Tomáš | Road Race (RR), Criterium, Team Time Trial (TTT) Cross-country Eliminator (XCE) and Cross-country Short Circuit (XCC) |
Kubiš | Lukáš | Road Race (RR), Criterium, Team Time Trial (TTT) Cross-country Eliminator (XCE) and Cross-country Short Circuit (XCC) |
Nagy | Partik | Mixed BMX Racing Team Event |
Paulechová | Radka | Mixed BMX Racing Team Event |
Realizačný tím
Novosad | Milan | tréner |
Krebs | Milan | tréner |
Džudo (1+1)
Športovci
Barto | Alex | do 81kg |
Realizačný tím
Peterová | Alexandra | tréner |
Karate (1+1)
Športovci
Kósa | Tomáš | kumite |
Realizačný tím
Macko | Peter | tréner |
Kanoistika (0+2+1)
Športovci
Pecsuková | Katarína | K1 slalom, šprint |
Luknárová | Emanuela | C1 slalom, šprint |
Realizačný tím
Gajarský | Patrik | tréner |
Náhradník
Pecsuk | Peter | tréner |
Športové lezenie(1+1)
Športovci
Kuric | Peter | Speed, bouldering, lead |
Realizačný tím
Radovský | Marek | tréner |
Náhradník
Kollár | Igor | tréner |
Športová streľba (1+1)
Športovci
Vengríni | Jerguš | vzduchová pištoľ 10m |
Realizačný tím
Kriško | Ján | tréner |
Stolný tenis (1+1)
Športovci
Kukuľková | Tatiana | dvojhra, mix štvorhra |
Realizačný tím
Grigel | Roman | tréner |
Plávanie (2+2+1)
Športovci
Potocká | Tamara | 50m, 100m VS, 50m,100m motýlik, 200m PP |
Záborská | Miroslava | 50m, 100m, 200m prsia |
Duša | Matej | 50m VS, motýlik |
Gajdoš | Dávid | 50m, 100m prsia |
Realizačný tím
Božík | Miloš | tréner |
Vzpieranie (1+1)
Športovci
Cabala | Sebastián | do 69kg |
Realizačný tím
Svrček | Pavol | tréner |
Futsal (10+5)
Športovci
Bačo | Sebastián | hráč |
Boháč | Tibor | hráč |
Filip | Jakub | hráč |
Medoň | Kristián | hráč |
Moravec | Rastislav | hráč |
Koricina | Jozef | hráč |
Šlehofer | Matúš | hráč |
Ševčík | Matúš | hráč |
Kuruc | Marek | hráč |
Kollár | Kevin | hráč |
Náhradníci
Vaktor | Filip | hráč |
Lengyel | Tibor | hráč |
Král | Ján | hráč |
Keszi | Adam | hráč |
Jakubík | Szabolcz | hráč |
Hostinský | Jakub Damian | hráč |
Čebek | Samuel | hráč |
Babják | Michal | hráč |
Šága | Richard | hráč |
Klembala | Bruno | hráč |
Realizačný tím
Michalovič | Pavol | 1.tréner | To |
Vrbovský | Lukáš | 2.tréner | ATo extra official |
Fabíny | Róbert | masér | To |
Sumár
šport | športovci | športovkyne | RT |
Kanoistika | 0 | 2 | 1 |
Futsal | 10 | 0 | 2+3ATO |
Atletika | 3 | 3 | 2 |
Stolný tenis | 0 | 1 | 1 |
Cyklistika | 3 | 1 | 1+1ATO |
Box | 0 | 1 | 1 |
Športové lezenie | 1 | 0 | 1 |
Džudo | 1 | 1 | |
Streľba | 1 | 0 | 1 |
Karate | 1 | 0 | 1 |
Plávanie | 2 | 2 | 1 |
Vzpieranie | 1 | 0 | 1 |
Vedenie výpravy | 7 | ||
Spolu | 23 | 10 | 25 |